środa, 15 sierpnia 2012

Pierwszy scrap - Kaskader

Już ponad miesiąc temu, zaraz przed wyjazdem na urlop, miałam szczęście po raz pierwszy uczestniczyć w scrapbookingowym spotkaniu w moim mieście, w Bielsku. Było świetnie!!! :) I co dla mnie bardzo ważne, zrobiłam na nim swojego pierwszego scrapa! :) Bardzo się z tego cieszę :) Nie było łatwo. Nie do końca wiedziałam od czego zacząć. Zerkałam na papiery, na zdjęcia, które wzięłam ze sobą, na gotowe scrapy by się trochę natchnąć, na to co robią inne dziewczyny... I coś zaczęłam przymierzać, coś ciąć, dopasowywać, i znów cięcie... i tak jakoś w pewnym momencie poczułam, że to samo zaczyna się dziać, układać, że ten scrap jakby sam zaczął się tworzyć :) Bardzo przyjemne uczucie :) A oto efekt - nasz Kaskader upamiętniony :)
W pracy użyłam materiały ze sklepu scrap.com.pl
- dwustronny papier Mała Księżniczka - Na Huśtawce
- jednostronny papier Chatka na Weekend - Furteczka
- jednostronny papier Chatka na Weekend - Zasłonka

Pozdrawiam!
 

niedziela, 5 sierpnia 2012

Po warsztatach kartkowych

Wspominałam kilka postów wcześniej, że wybieram się na warsztaty dot. tworzenia kartek w stylach vintage i shabby chic prowadzone przez Agnieszkę - Latarnię Morską. Odbyły się one 23 czerwca w Koralium w Katowicach. Atmosfera była wspaniała - wesoło i twórczo. Agnieszka zdradzała nam tajniki tajemnej wiedzy postarzania i spłowiania papieru i nie tylko, a my przy tym bardzo dobrze się bawiłyśmy i zrobiłyśmy piękne kartki. Tutaj link do albumu ze zdjęciami z imprezy zrobionymi prze organizatorów, a poniżej efekty mojej pracy na warsztatach.

Pierwsza z kartek stała się upominkiem dla taty na dzień ojca a druga dla mamy z okazji urodzin.

Przed nami 29 września (przeniesione z 28 lipca) kolejne warsztaty z Agnieszką, tym razem dot. scrapbookingu: Scrapbooking dla opornych, mam nadzieję, żę uda mi się być :)

Pozdrawiam!