środa, 26 lutego 2014

Pączusie :)

Oto cała zgraja pysznych pączusiów, które już nie mogą się doczekać kiedy je zjemy ;) Smacznego Tłustego Czwartku Wam życzymy!

 Pozdrawiam!

wtorek, 18 lutego 2014

Karteczka imieninowa

Na imieniny mojej przyjaciółki Agaty, wraz z karteczką mojego synka, którą możecie zobaczyć tu, powędrowała też karteczka zrobiona przeze mnie. Zainspirowały mnie śliczne kartki zrobione przez Paollę, które wypatrzyłam wśród wyszpiegowanych prac na scrap.com.pl.


Materiały: papier Latarnia morska - Mały Lord i tusz pigmentowy fuksja ze scrap.com.pl, stempel z Lemonade, kwiaty i listki z Na Strychu 
A oto kulisy sesji ;).


Pozdrawiam!

piątek, 14 lutego 2014

LO nr 8 - Mała siostrzyczka i duzi bracia

Oto LO z małą Łusią i jej dużymi braćmi - w roli głównej.


Za tym zdjęciem znajduje się tag z miejscem na notatkę.

Jak to ja, w ostatniej chwili zgłaszam tą pracę na wyzwanie #40 na blogu sklepu scrap.com.pl. Na pracy mają się znaleźć dwa serca - u mnie są trzy ;)


Praca ma być także wykonana z materiałów z tegoż sklepu. Ja użyłam:
- papiery: Bo Bunny - Prairie Chic - Dot (ta druga strona, jako baza), Pink Paislee - Amber Road - Postcards, papier wizytówkowy (wycięłam z niego koronki dziurkaczem Martha Stewart Doily Lace),
- literki /napisy: Bo Bunny - C'est la vie Chipboard, Simple stories - Generations
- kawałek sznurka - pozostałość po warsztatach.

I pochwalę się Wam jeszcze, że otrzymałam szpiegowską nagrodę za styczeń od tegoż sklepu. Szczegóły tu. Baaaardzo się cieszę! To cudny walentynkowy prezent ;)

Pozdrawiam!

wtorek, 11 lutego 2014

Staś tworzy: kartka dla cioci Agatki

Dziś chciałabym Wam zaprezentować kartkę jaką Staś zrobił dla swej chrzestnej, cioci Agatki. Staś sam wymyślił projekt kartki. Wszystko dokładnie odbijał, wycinał, przepisywał, przyklejał. Zdolny z niego chłopak :)

Materiały jakich używaliśmy znajdziecie w sklepie scrap.com.pl: papier Mała Księżniczka - Berek!, stemple Moc życzeń, motyl, oset; tusze Latarnia morska, ćwieki, perełki, kwiaty.

Poniżej zdjecia z twórczej pracy. Jak widać najfajniejsze było odbijanie stempli, a właściwie to nakładanie tuszu - robił to bardzo profesjonalnie.Podobało się także najmłodszemu. Świetnie się bawił odbijając poduszeczki z tuszem na kartce ;)

Najpierw trzeba wybrać odpowiednie miejsce:

Następnie przyłożyć...

... i mocno docisnąć ;)

Po zabawie wszyscy nadawaliśmy się do mycia, łącznie ze stołem , obrusem itd... ;) Ale warto było!

Pozdrawiam!

poniedziałek, 3 lutego 2014

ATC nr 1 - z babcinego kuferka

Prezentuję Wam dziś moje pierwsze podejście do ATC, czyli Artist Trading Card.
Nieznającym tematu polecam przeczytanie artykułu pt. "Wszystko o ATC" autorstwa Latarni morskiej.
Te dwie karty zrobiłam stosując się do wytycznych styczniowym wyzwaniem ATC na portalu Scrapujące Polki, które brzmiało "Z babcinego kuferka". Jedną z kart na to wyzwanie zgłosiłam.


Materiały: papier Furteczka i ćwieki od Latarni morskiej, tusz Distress - to wszystko ze sklepu scrap.com.pl. Ponadto kwiatki nie wiem skąd i wytargane kawałki jakiejś staaarej ksiązki do fizyki ;) I koronka z pasmanterii.

Pozdrawiam!