poniedziałek, 18 marca 2013

Warsztaty z Karolą - Layout nr 4

Postanowiłam sprawić sobie wyjątkowy prezent z okazji Dnia Kobiet i wybrałam się na warsztaty prowadzone przez Karolę Witczak, które odbyły się w Chorzowie 9 marca. Był to bardzo dobry czas z wielu powodów.
Po pierwsze mogłam czerpać z wiedzy takiego specjalisty scrapowego jakim Karola jest i to było widać: ogromną wiedzę i ogromne doświadczenie. Piękne było to, że każdemu starała się pomóc, doradzić, każdą pracę konsultowała, była cała do naszej dyspozycji.
Po drugie mogłam poznać inne scraperki, niektóre już znane wcześniej, inne kojarzone tylko z internetowych blogów. Szczególne dzięki składam na ręce Francesci, która zabrała mnie do domu :) Jak dobrze wiedzieć, że tak blisko mieszka ktoś, kto też ma już niemałe doświadczenie i z kim można dzielić twórcze pasje. To już kolejna osoba :) Mam ogromne szczęście :)
A to mój roboczy, ćwiczeniowy scrap jaki na tych warsztatach powstał. Jest to jednocześnie pamiątka tego wydarzenia - za zdjęciem ukryty jest mój bilet na pociąg, którym przyjechałam :)
Pozdrawiam!
 

3 komentarze:

  1. Romantyczna oprawa pięknego zdjęcia :)
    A warsztaty z Karolą... achh takie prezenty powinnyśmy sobie zawsze robić :)

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie zapraszam do pozostawienia śladu po sobie :)