poniedziałek, 18 marca 2013

Warsztaty z Karolą - Layout nr 4

Postanowiłam sprawić sobie wyjątkowy prezent z okazji Dnia Kobiet i wybrałam się na warsztaty prowadzone przez Karolę Witczak, które odbyły się w Chorzowie 9 marca. Był to bardzo dobry czas z wielu powodów.
Po pierwsze mogłam czerpać z wiedzy takiego specjalisty scrapowego jakim Karola jest i to było widać: ogromną wiedzę i ogromne doświadczenie. Piękne było to, że każdemu starała się pomóc, doradzić, każdą pracę konsultowała, była cała do naszej dyspozycji.
Po drugie mogłam poznać inne scraperki, niektóre już znane wcześniej, inne kojarzone tylko z internetowych blogów. Szczególne dzięki składam na ręce Francesci, która zabrała mnie do domu :) Jak dobrze wiedzieć, że tak blisko mieszka ktoś, kto też ma już niemałe doświadczenie i z kim można dzielić twórcze pasje. To już kolejna osoba :) Mam ogromne szczęście :)
A to mój roboczy, ćwiczeniowy scrap jaki na tych warsztatach powstał. Jest to jednocześnie pamiątka tego wydarzenia - za zdjęciem ukryty jest mój bilet na pociąg, którym przyjechałam :)
Pozdrawiam!
 

czwartek, 14 marca 2013

Odrobina lata zimą

Dziś mam dla Was słodki przedsmak lata czyli tort o smaku owoców leśnych. Tort zrobiłam na urodziny  moich kawalerów :)
O owoce leśne zimą nie jest łatwo więc musiałam się podratować konfiturą z owoców leśnych, mrożonymi truskawkami i tymi świeżymi, ale nie naszymi, mimo to wyszedł przepyszny i jestem z siebie bardzo zadowolona. Torty wychodzą mi coraz lepsze.
Zdjęcia niestety są nie najlepszej jakości, ponieważ tak naprawdę zapomniałam ten tort sfotografować, a to są kadry wycięte z nagranego filmu.

Pozdrawiam!