poniedziałek, 28 kwietnia 2014

LO nr 9 - Bracia w kąpieli

Oto owoc kolejnego scrapbookingowego spotkania w Pracowni Kreatywności. Kolejne za miesiąc - proszę śledzić kalendarium pracowni.
Na scrapie moje chłopaczory w czasie kąpieli. Powstało wtedy duuużo zdjęć i chciałam je wszystkie  na nim zmieścić ale stwierdziłam że jedno na LO a dodatkowo powstanie jeszcze mini albumik, który chłopcy pewnie chętnie będą oglądać.

Chcę tą pracę zgłosić na nowe wyzwanie Latarni Morskiej na blogu scrap.com.pl. Produkty marki Latarnia Morska jakie użyłam to: tusz pigmentowy turkusowy i biały oraz maska punchinella 6mm użyta zarówno jako szablon jak i do embossingu na sucho/ręcznego wytłaczania.

Ponadto: ze scrap.com.pl: papiery Heidi Swapp Softness i Worldwide, chipboardy Pink Paislee strzałki, dziurkacz i taśma washi wysępione na spotkaniu :) i literki BoBunny The Avenues z Na Strychu.

Pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. Jako mama dwóch chłopców szczerze zazdroszczę, że udało Ci się wyrwać na spotkanie i zrobić sobie scrap :-) Za to ręczne wygniatanie maski to po prostu brawa! Fajnie, że bawisz się z Latarnią Morską, mam nadzieję, że nie ostatni raz :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super wspomnienie, zatrzymane na papierze - bajka :)

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie zapraszam do pozostawienia śladu po sobie :)