czwartek, 19 marca 2015

LO nr 13 - Aktywna zima

Mniej więcej rok temu pokazywałam Wam albumik przygotowany na konkurs Aktywna Zima organizowany w pracy mojego męża. W tym roku konkurs znów się powtarza. Tym razem zamiast albumiku jest layout o tym jak aktywnie spędzamy zimowy czas. A organizatorzy poza nagrodami, które rozlosują wśród wszystkich uczestników przygotowali też nagrody dla najciekawszych prac, więc życzcie nam szczęścia.

Layout jest bardzo prosty, ale bardzo radosny. Nie ma na nim za wiele ozdób. Brzegi papieru potraktowałam gessem, a tło mgiełką, ale nie widać tego dobrze na zdjęciach. Bardzo podobają mi się te fotografie, które robiłam z naszego balkonu. Chłopcy są na nich tacy szczęśliwi. Widać, ze dobrze się bawią.A to mała zapowiedź tego co chodzi mi po głowie. Ciągle wraca do mnie szydełko. Ciekawe kto z Was zgadnie co z tych włóczek powstanie. Dla podpowiedzi powiem, że dopasowywałam je do róż na mojej ścianie ;)

Do tego powrotu zainspirowały mnie dwa szydełkowe blogi, które znalazłam w internecie i które oglądam z wielkim zafascynowaniem: Attic24 i Dada's Place. Pełno tam kolorów, cudnych wzorów i inspiracji.

Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie zapraszam do pozostawienia śladu po sobie :)