czwartek, 13 sierpnia 2015

(Nie)Grzeczne Przedszkolaki - minialbum

Myślę, że jest to doświadczenie wielu mam, że przed porodem chce się wiele spraw pozamykać, dokończyć,  ogarnąć. Ja także w tej atmosferze dokończyłam kolejny minialbumik, chcąc jednocześnie załapać się jeszcze na lipcową edycję Wyzwania Latarni Morskiej. Może praca nie jest super nowa, bo rozpoczęta w listopadzie na pewnym nocnym cropie, ale świeżo ukończona i niepublikowana wcześniej, więc mam nadzieję, ze zostanie uznana.

Album ma formę harmonijki. Jak taki album wykonać pokazywała nam Latarnia Morska na jednym z naszych scrapowych spotkań w Pracowni Kreatywności. Swoją drogą najbliższe spotkanie już za tydzień - zapraszam.

Album opowiada o zeszłorocznym pierwszym września i pierwszym dniu chłopców w przedszkolu. Dla Frania to był rzeczywiście pierwszy dzień w najmłodszej grupie. Dla Stasia pierwszy w grupie najstarszej, zerówkowej. W naszym przedszkolu obowiązują mundurki (super sprawa, nie ma problemu z podjęciem decyzji w co się dziś ubrać ;)), w których chłopaki wyglądają rewelacyjnie. Chciałam to dla nas upamiętnić.

W pracy użyłam następujących produktów Latarni Morskiej:
- button'u z zegarem vintage:


- tekturowych guzików okrągłych i tuszów w kolorach ochra i granatowy.


Pozdrawiam!

1 komentarz:

Serdecznie zapraszam do pozostawienia śladu po sobie :)