środa, 8 czerwca 2016

Mój chłopak - layout

Z ciekawości zerknęłam w archiwum i widzę, że już dawno nie publikowałam żadnego nowego layoutu. Ostatnio było to niecały rok temu - bardzo dawno, to długa przerwa od scrapbookingu. Cóż, tak wyszło...
Chęć zrobienia jakiegoś scrapa była we mnie wielka i udało mi się ją zrealizować na ostatnim spotkaniu scrpabookingowym w Pracowni Kreatywności. Powstało to:
Ten pomysł miałam w głowie już od dłuższego czasu. Udało mi się też znaleźć papiery idealnie pasujące do okoliczności. Na zdjęciu nasz Stanisław w czasie męskiej urodzinowej wyprawy z tatą.

Odkrywam jednocześnie po raz kolejny jak dobrze pracuje mi się z kolekcjami papierów. Nie jestem osobą bardzo kreatywną, i do tego czasu tak mało. Praca musi powstawać szybko a ja mam tendencję do długiego zastanawiania się czy dane elementy rzeczywiście do siebie pasują i dobrze się komponują. W przypadku kolekcji nie ma takiego problemu.
Problem kompozycji też miałam z głowy - skrzystała z wyzwaniowej mapki na blogu My Creative Sketches i zamierzam zgłosić tą pracę na to właśnie wyzwanie.

Pozdrawiam!

2 komentarze:

  1. Ładny scrap, wzory i kolory bardzo fajnie skomponowałaś ze zdjęciami :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wonderful job with the sketch. Thank you for playing along with My Creative Sketches!

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie zapraszam do pozostawienia śladu po sobie :)